مجله اینترنتی زاگرس

Create Amazing Slides for your website

ابزار ساخت حرفه ای اسلاید و نمایش محصول و مطالب سایت

یک وب سایت خوب همیشه مطالب و محصولات خود را بصورت مرتب و زیبا به کاربر نمایش میدهد تا به آسانی کاربران بتواند علاقه خود را در سایت شما دنبال کند. بیشتر ما بدنبال برنامه های اسلاید هستیم که این کار را بصورت خلاقانه انجام دهند.

امروز شما با بهترین ابزار در این زمینه برای همه سایت ها آشنا میشوید. اگر سایت وردپرس یا جوملا ... دارید تفاوتی نمیکند چون این برنامه کاملاً منطبق با سیستم های مدیریت سایت و فروشگاهی می باشد.

نسخه اولیه این برنامه رایگان است اما شما در این حالت نمیتوانید از قالب های بسیار زیبای آن استفاده کرده و به سادگی با یک کلیک آن را ایمپورت و ویرایش کنید. ما پیشنهاد میکنیم که نسخه 25 دلاری این سرویس را سفارش دهید و سایت خود را متفاوت کنید.

برنامه اسمارت اسلایدر smart slider 3 منطبق با نیازها و خواسته های شما برای ساخت انواع اسلاید در سایت خود می باشد. همچنین امکان سخت صفحه کامل و جذاب لندینگ پیج نیز در آن تعبیه شده است.

برای شروع و تست رایگان این برنامه با کلیه امکانات با وارد کردن ایمیل خود آن را بصورت کامل مشاهده کنید.

برای خرید نیز میتوانید از این لینک پلن های موجود را مشاهده و بررسی کنید.
همچنین میتوانید با ثبت تیکت درخواست خود برای خرید این برنامه را به ما بسپارید.

 

Smart Slider 3 by Nextend is the perfect slider solution for Joomla, that contains 5 slider types and it's totally responsive. Create beautiful sliders & animated blocks with the next generation visual editor. Awesome sliders, no compromises! Smart Slider 3 is the top rated slider extension for Joomla with more than 25.000 satisfied users.

User-friendly Editor
Anyone can build with Smart Slider. The interface comes with drag&drop builder and live preview.

Seamless Integration
Totally integrated with Joomla, Magento and WordPress. Works with every theme and template.

Dynamic Sliders
You can automate your slider and create a fully dynamic content from external sources.