Create Post

تولید پست های خلاقانه برای اینستاگرام بصورت روزانه یک پست برای محتوای صفحه شما

کد PST خدمات

تولید و طراحی پست شبکه اجتماعی

تولید محتوا و طراحی پست برای اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی

با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام در استراتژی های بازاریابی و حضور فعال کسب و کار ها در این شبکه ها، طراحی و تولید پست زیبا و جذاب برای بازدهی و تاثیر بیشتر، مهمترین مسئله است. در ادامه اصول اولیه یک طراحی پست جذاب و حرفه ای را خواهید آموخت و در پایان با خدمات ما آشنا خواهید شد.

اصول ساخت پست برای شبکه های اجتماعی

نکات بازاریابی و برندینگ برای طراحی و تولید پست در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی

محتوای پست

محتوای پست نکته اصلی رشد در شبکه اجتماعی است. محتوای پست باید به قدری جذاب باشد که بیننده به دنبال کردن صفحه شما ترغیب شود. محتوا ممکن است اخبار، آموزش، معرفی محصول و… باشد اما شیوه بیان باید جذاب و عمومی باشد.

متن پست

هدف از طراحی پست برای شبکه های اجتماعی رساندن پیام در ساده ترین حالت است. از مهم ترین نکات این نوع طراحی این است که اطمینان حاصل کنید خواندن متن پست آسان است و در کمترین زمان پیام مورد نظر به بیننده انتقال خواهد داد.

پلتفرم پست

پست شما برای کدام شبکه اجتماعی طراحی می شود؟ برای مثال سایز استاندارد پست در اینستاگرام با سایر شبکه های اجتماعی متفاوت است. بنابراین طراحی باید با توجه به پلتفرم شبکه اجتماعی طراحی و پست به بهترین شکل به بیننده نمایش داده شود.

رنگ پست

رنگ یکی از مهمترین جنبه های طراحی پست برای شبکه های اجتماعی است. هر رنگ تاثیر روانشناسی خود را دارد و پیدا کردن یک الگوی رنگ برای انتقال احساس و نشان دادن برند به ایجاد ثبات شما در شبکه های اجتماعی کمک خواهد کرد.

فونت پست

تایپوگرافی هنری خاص در خود دارد. انتخاب یک فونت مناسب با پست دشوار است. اما زمانی که درست انجام شود پست را زنده می کند!  فونت شخصیت برند را منعکس میکند. یک برند در پست های شبکه های اجتماعی به دو تا سه فونت نیاز دارد.

خلاقیت پست

خلاقیت در طراحی پست نه تنها به شما کمک میکند بین برند و مشتریان خود ارتباط ایجاد کنید بلکه شما را در میان رقبا متمایز جلوه میدهد. در طراحی پست شبکه های اجتماعی تنوع ایجاد کنید و از انواع گرافیک برای بالا بردن جذابیت استفاده کنید.

سادگی پست

بزرگترین نکته طراحی پست حفظ سادگی است.با توجه به اینکه پست های شبکه های اجتماعی روی دستگاهی کوچک مثل موبایل دیده میشود، ازدحام متن و بی نظمی عناصر بیشتر به چشم خواهد آمد. همیشه سادگی را در اولویت طراحی قرار دهید

سفارش طراحی پست اینستاگرام

پست اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی خود را با رعایت اصول بازاریابی اینترنتی و برندینگ طراحی کنید. تولید و طراحی پست را به ما بسپارید و برند خود را به بهترین شکل در شبکه های اجتماعی نمایش دهید. 

سفارش طراحی پست

Create Post

تولید پست های خلاقانه برای اینستاگرام بصورت روزانه یک پست برای محتوای صفحه شما

جستجوگر زاگرس