Web Develop

برنامه نویسی وب سایت با استاندارد ترین و بروز ترین متد های برنامه ای اینترنت

کد WDV خدمات

برنامه نویسی وب سایت

برنامه نویسی وب به منظور ساخت، برورسانی و توسعه وب سایت انجام می پذیرد. به طور خلاصه میتوان زبان های برنامه نویسی وب را به دو بخش دسته بندی کرد. زبان هایی که ظاهر سایت را تشکیل میدهند ( مانند ظاهر فرم ها، شکل نمایش محصولات و…) ، و زبان هایی که برای پردازش اطلاعات و ارسال مجدد برای نمایش برنامه نویسی می شوند. انتخاب بهترین راهکار ها توسط برنامه نویسی از مهمترین مراحل راه اندازی یک خدمات دیجیتال است.

برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی با توجه به خدماتی که از زاگرس دریافت میکنید( مانند طراحی وب سایت) انجام خواهد شد. تیم برنامه نویسی زاگرس با نوین ترین راهکار های برنامه نویسی وب سایت شما مطابق با استاندارد های روز آماده رقابت با سایرین خواهند کرد.

مهمترین زبان های برنامه نویسی وب

PHP از پرکاربرد ترین زبان های برنامه نویسی است که حدود هفتاد درصد وب سایت ها با بکارگیری این زبان ساخته شده اند. از سرشناس ترین پلتفرم هایی که برپایه PHP طراحی شده اند میتوان به دروپال، وردپرس و جوملا اشاره کرد.

زبان اصلی و مهمترین زبان برنامه نویسی وب سایت HTML است. این زبان برای ساخت قسمت های مختلف یک صفحه  و قرار دادن اطلاعات در هر قسمت استفاده شود.

ژبان برنامه نویسی CSS برای تعیین نوع نمایش و بهبود رابط کاربری وب سایت مورد استفاده قرار میگیرد. اطلاعاتی که با HTML وارد وب سایت میشود به کمک CSS شکل میپذیرد و برای نمایش زیباتر برنامه نویسی می شود.

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی جهت ساخت ابزار هایی برای نمایش به کاربر و پردازش اطلاعات به سرور مورد استفاده قرار میگیرد. جاوا اسکریپت به دو روش ساخت یافته و  شی گرا مورد استفاده قرار گیرد. در این زبان اشیاء با اضافه شدن متدها و خصوصیات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند.

زبان های برنامه نویسی گوناگونی برای وب وجود دارد که توسعه دهندگان مختلف برای ساخت و طراحی سایت از آن ها استفاده می کنند. هرکدام از این زبان ها ویژگی های منحصر بفردی دارند و برای کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

CSS

Angular
Node.js

php

 

Laravel

JavaScript

HTML

Web Develop

برنامه نویسی وب سایت با استاندارد ترین و بروز ترین متد های برنامه ای اینترنت

جستجوگر زاگرس