Instagram

مدیریت اکانت اینستاگرام با تولید و انتشار روزانه پست بهمراه افزایش هدفمند فالوور

کد IGM خدمات

تجارت خوب و فعال با اینستاگرام

بدون نیاز به توضیح بیشتر درباره اهمیت و جایگاه این روزهای اینستاگرام در بین افراد و کسب و کارها، اینستاگرام برای خود تبدیل به یک موتور جستجو شده و مشتریان یک کالا یا علاقمندان به یک موضوع از آن برای یافتن و مطالعه محتوای تصویری استفاده میکنند.

داشتن پست های روزانه با هشتگ های مناسب و قرار دادن لوکیشن به شما برای بهتر دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام کمک زیادی خواهد کرد.

تولید پست

ساخت ۳۰ پست مرتبط با صفحه تحویل کلیه پست ها در ۴ روز کاری شامل کپشن، تصویر یا ویدئو، هشتگ

گزارش فعالیت

شامل ۴ گزارش حرفه ای هفتگی تحویل کلیه گزارشات فالوور، رشد، هشتگ گزارشات بصورت فایل مستند و گراف اطلاعاتی

انتشار اتومات

انتشار ۳۰ پست بصورت روزانه زمانبندی پست ها بر اساس بهترین بازخورد شامل هشتگ، آنالیز، کپشن، تصویر، استوری

پاسخ دهی

شامل پاسخ به کلیه کامنت ها و نظرات پاسخ به پیام های دریافتی دایرکت نوشتن کامنت در پست های مرتبط با هشتگ

مدیریت اینستاگرام چیست؟

مدیریت اینستاگرام شامل تولید و طراحی پست های خلاقانه و انتشار آنها در زمان مناسب بهمراه کپشن جذاب که قابلیت تعامل با مخاطبان صفحه را داشته باشد در کنار وارد کردن هشتگ های مرتبط با هر پست می شود. همچنین مدیریت صفحه و پاسخ به کامنت ها و پیام های دایرکت نیز از جمله وظایف مدیر اینستاگرام می باشد.
در این صفحه شما با خدمات متنوع و مرتبط با مدیریت صفحه اینستاگرام آشنا میشوید و می توانید از تیم حرفه ای و متخصص ما برای اهداف خود استفاده ببرید..

خدمات مدیریت اینستاگرام

ساخت پست

تولید پست های خلاقانه و جذاب مرتبط با موضوع کار و مناسبت ها با استاندارد های کامل

طراحی برند

مطابق با برند و اطلاعات کسب و کار شما، ما صفحه رسمی شما را در اینستاگرام طراحی و آماده فعالیت می کنیم.

گزارش هفتگی

گزارش های هفتگی از میزان محبوبیت، رشد، فالوور، هشتگ، فعالیت، جذابیت در صفحه رسمی اینستاگرام شما

تعامل با مخاطبین

ایجاد فضای تعاملی با کاربران در اینستاگرام با ترغیب مخاطبان به اشتراک گذاری نظرات و دنبال کردن برند شما

مدیریت هشتگ

تحقیق و شناسایی هشتگ های برتر مرتبط با کسب و کار شما برای جذب بیشتر مخاطبان و افزایش بازدید پست

بسته مدیریت اینستاگرام

فعالیت و مدیریت صفحه کسب و کار خود در اینستاگرام را به تیم حرفه ای و متخصص اینستاگرام ما بسپارید.

  • ساخت ۳۰ عدد پست خلاقانه
  • انتشار مرتب و روزانه پست ها
  • افتتاح پنل مدیریت ۳۰ روزه
  • ادمین اشتراکی برای صفحه شما
  • گزارشات کامل هفتگی فعالیت ها
  • تحقیق بهترین هشتگ های مرتبط
  • پاسخ به کامنت و دایرکتهای دریافتی
  • هر هفته یک استوری جذاب
  • هر هفته یک بنر تبلیغاتی
  • تجاری سازی حساب اینستاگرام

سوال جواب

پاسخ به سئوالات عمومی درباره مدیریت صفحه اینستاگرام

آمار هایی که فارسیگرام از فعالیت شما ارائه می دهد بسیار فرا تر از آماری است که خود نرم افزار اینستاگرام برای کاربرانش فراهم میکند.آمار هایی دقیق از لایک ها، کامنت ها ،فالو ها و کلیه اکشن هایی که در بازه زمانی مشخص در ساعات مختلف انجام شده است.

با توجه به سیستم آمار گیری دقیق فارسیگرام برای صفحه اینستاگرام ، کارشناسان ما با تحلیل این گزارشات می توانند استراتژی هدفمندی را برای انتشار پست های زمانبندی شده به منظور بالا بردن کیفیت صفحه به کار ببرند.

با توجه به ابزار قدرتمندی که فارسیگرام برای مدیریت اینستاگرام در دست داردبعد از یک دوره و تحلیل کامل فعالت و صفحه این امکان وجود دارد که تمتامی پست ها به مدت یک ماه از قبل روی ساعت و تاریخ مورد نظر برای انتشار تنظیم شوند.

هر صفحه اینستاگرام موضوع خاصی را دنبال می کند . هر موضوع یقینا طرفداران و دنبال کنندگان خاص خودش را دارد که با استفاده از کلمات مرتبط آن موضوع را در اینستاگرام جستجو می کنند،همانطور که میدانید عکس هایی در نتیجه جستجو نمایش داده می شوند که هشتگ جستجو شده در آن ها بکار رفته باشد.کارشناسان فارسیگرام ، هشتگ های پر بازدید مرتبط با موضوع صفحه شما را جستجو کرده و از آنها در تمامی پست ها استفاده می کنند.

ما برای این نیاز شما خدمات استخدام ادمین حرفه ای را آماده کرده ایم. این لینک را برای ادمین صفحه اینستاگرام مشاهده کنید. این ایده خوبیست که شما بجای استخدام یک نیروی جدید با همه موارد اداری آن از یک ادمین باتجربه برای کارهای اینستاگرام استفاده کنید.

صفحه حاضر تنها با این هدف راه اندازی شده است تا شما کارهای اینستاگرام خود را به تیم ما بسپارید. با سفارش هر یک از بسته های خدمات ما بصورت پکیج و یا آیتم میتوانید اینستاگرام خود را فعال و پویا کنید.

اگر فقط نیاز دارید که پست های جدید دریافت کنید و آن را خودتان بصورت موردی منتشر کنید میتوانید سفارش خود را برای تعداد ۳۰ پست در مرحله اول ثبت و پرداخت کنید تا بر اساس موضوع صفحه شما تیم ما بهترین مطالب را از اینترنت استخراج نمایند و پس از طراحی تصویر و یا کلیپ برای شما ارسال کنند.

اگر هنوز انتخاب نکرده اید که چه سرویسی برای کار شما بهتر است میتوانید با یک تماس از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید. اگر درحال حاضر از عملکرد صفحه خود راضی نیستید ما میتواینم به شما کمک کنیم. تماس بگیرید.

سرویس افزایش فالوور هدفمند مرتبط با نوع فعالیست ما جزو سرویس های مدیریت نیست و بصورت جداگانه در فارسیگرام سرویس رسانی می شود. برای این منظور دو را دارید: از این صفحه بسته های مدیریت ویژه و یا پکیج پیشنهادی را انتخاب کنید تا همراه با بسته سیستم افزایش فالوور را در کنار سایر سرویس ها دریافت کنید. فقط سرویس افزایش فالوور را انتخاب کنید که اطلاعات بیشتر در صفحه فالوور از منو قابل دسترس است.

Instagram

مدیریت اکانت اینستاگرام با تولید و انتشار روزانه پست بهمراه افزایش هدفمند فالوور

جستجوگر زاگرس