Landing Page

(دیدگاه 2 کاربر)
شروع تعرفه از 1,000,000 تومان
طراحی حرفه ای وب سایت یک صفحه ای برای تبلیغات و طراحی سایت سریع
کد خدمات: LDP
دسته خدمات:
برند خدمات:

صفحه فرود چیست؟

در بازاریابی دیجیتال، صفحه فرود یک صفحه وب مستقل است که به صورت اختصاصی برای اهداف بازاریابی یا تبلیغات ساخته میشود. مثلا وقتی بیننده روی تبلیغات گوگل یا روی یک تبلیغات بنری کلیک می کند، به صفحه فرود منتقل می شود. به طور خلاصه صفحه فرود صفحه ای است که کاربران از کانال های مختلف تبلیغات به آن هدایت می شوند.

 

تفاوت صفحه فرود با صفحه اصلی

برای مشاهده تفاوت صفحه فرود با صفحه اصلی به تصویر زیر نگاه کنید. قسمت های نارنجی رنگ نشان دهنده لینک هستند. همانطور که می بینید در صفحه فرود ۱ لینک و در صفحه اصلی ۴۳ لینک وجود دارد.

تفاوت صفحه فرود با صفحه اصلی

تفاوت اصلی صفحه فرود با صفحه اصلی تمرکز روی  یک موضوع خاص است. صفحات فرود معمولا برای ثبت فرم یا ثبت سفارش طراحی می شوند. هدایت کاربران به صفحه فرود تنها یک هدف را دنبال میکند و لینک های اضافی در صفحات ورود جایی ندارند. به نوعی صفحت فرود مختص معرفی و پیشنهاد یک محصول یا خدمات هستند.

مزایای طراحی صفحه فرود

چرا باید صفحه فرود طراحی کنیم؟

از مزایای اصلی صفحه فرود تمرکز مستقیم روی اهداف تجاری شما است. مانند رسیدن به یک بازار هدف جدید، تبلیغ یک محصول جدید، گرفتن مشتریان جدید و … . صفحهات فرود برای کسب و کار شما مفید هستند زیرا می توانند برای مخاطین یا اهداف خاص طراحی شوند.

مانند صفحه اصلی سایت که حاوی اطلاعات برای تاثیر گذاشتن روی بازدیدکننده است، یک صفحه فرود خوب نیز همین کار را انجام میدهد. صفحه فرود یک تعامل شفاف را با کاربر آغاز، و انجام واکنش برای کاربر را تا در حد امکان ساده میکند. یکی از دلایلی که صفحه فرود از مزایای یک کسب و کار آنلاین محسوب می شود، این است که نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان را افزایش میدهد.

زمانی که برای یک کمپین خاص صفحه فرود طراحی می کنید و لینک آن را فقط به تبلیغات اختصاص دهید، به راحتی میتوانید تشخیص دهید که کدام یک از کانال های تبلیغاتی بازدهی بهتری دارند. همچنین میتوانید تاثیر تغییرات طراحی در تعامل کاربران را هم مقایسه کنید. به علاوه با درج فرم در این صفحه میتوانید اطلاعات بیشتری از بازدیدکنندگان دریافت کنید.

یک کمپین تبلیغاتی موفق در موتور های جستجو نیازمند نرخ بالای تبدیل کلیک به مشتری است. برای مثال وقتی شغل شما طراحی دکوراسیون داخلی است و قصد تبلیغ در موتور جستو با کلمه کلیدی “خرید کاغذ دیواری” را دارید. با طراحی یک صفحه فرود که به صورت اختصاصی برای کاغذ دیواری طراحی شده، در مقایسه با صفحه اصلی سایت خود، مشتریان بسیار بیشتری خواهید داشت.

با ایجاد فرم ثبت نام یا درخواست مشاوره، لیست ایمیل یا شماره تلفن مخاطبین هدف خود را جمع آوری میکنید. و یا با دریافت ایمیل، کاربرانی که مایل هستند را در خبرنامه خود عضو میکنید و از این بانک اطلاعات برای اطلاع رسانی و پیشنهاد های فروش خود استفاده می کنید.

از آنجایی که صفحات فرود بر روی یک موضوع خاص تمرکز دارند، با یک معرفی خوب و اشاره به مزیت های محصول و حتی اشاره به رضایت سایر مشتریان، اعتبار برند شما نزد بازدید کننده افزایش خواهد یافت. آن ها درک میکنند که شما مشکلات آنها را تشخیص داده اید و به دنبال بهترین راهکار برایشان هستید.

منظور از افزایش آگاهی برند چیست؟ با طراحی یک صفحه فرود سازگار با برندینگ کسب و کار خود، برند خود را  در بهترین شکل به بازدیدکنندگان نمایش دهید. از مزایای طراحی صفحه فرود، نمایش نام تجاری شما به بازار هدف است. بازدیدکنندگان یا از شما خرید میکنند، یا با برند شما آشنا می شوند.

اصول طراحی صفحه فرود

یک صفحه فرود حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

هدف خاص

صفحه فرود استاندارد و خوب یک هدف خاص را دنبال میکند. قبل از طراحی صفحه فرود باید این سوال پاسخ داده شود: از بازدیدکنندگان می خواهیم بعد از ورود به این صفحه چکار کنند؟ مشخص و ساده بودن موضوع نرخ تبدیل را افزایش میدهد. مثلا تخفیف ویژه برای محصولی جدید.

اطمینان خاطر

همیشه بازدیدکنندگان این شک را قبل از کلیک کردن دارند که آیا این همان چیزی است که من میخواهم؟ این لینک نیاز من را برطرف میکند؟ با عناصر صفحه به بازدیدکنندگان این اطمینان خاطر را بدهید که این همان صفحه است! این کار را با تیتر صفحه فرود شروع کنید. تیتر شما باید با لحن قطعی یک تفکر را ایجاد کند. و به گونه ای باشد که کاربر به مطالعه صفحه ادامه دهد.

قول دادن

کاربران به صورت دلخواه و تصادفی کلیک نمیکنند. آنها زمانی کلیک میکنند که یک ارزش،وعده یا قول را مشاهده کنند که این وعده در جای دیگری به آن ها داده نشده است. بنابراین صفحه فرود استاندارد و حرفه ای وعده هایی را برای کاربر تضمین میکند.

تصاویر جذاب

نگاه بازدیدکنندگان به تصاویر صفحه فرود جذب میشود. استفاده از تصاویر کیفیت بالا که به وضوح محصول یا خدمات شما را نمایش دهد نکته بسیار مهمی است. در صفحه فرود باید یک یا چند ارزش منحصر بفرد با کمک تصاویر، برجسته نمایش داده شود.

رفتار شناسی

عناصر صفحه فرود می بایست از نگاه بیننده بررسی شوند. اینکه چه ویژگی هایی در صفحه فرود میتواند کاربر را مجاب به کلیک کند؟ بنابراین صفحه فرود باید بسیار واضح و با درنظر گرفتن نیاز های کلیدی طراحی شود تا احتمال تعامل افزایش یابد.

تشویق اشتراک

بهترین افراد برای فروش و تبلیغ بیشتر، بازدیدکنندگان و مشتریان شما هستند. هرچه محتوای شما بیشتر به اشتراک گذاشته شود، نتایج بهتری بدست خواهد آمد. بنابراین صفحه فرود استاندارد و حرفه ای،  اشتراک گذاری صفحه را برای کاربر ساده میکند.

طراحی اختصاصی

صفحه فرود به کسب و کار ها این امکان را می دهد که پیام های خود را برای کاربران هدف شخصی سازی کنند.مثلا وقتی همه بازدیدکنندگان از تبلیغات در شبکه اجتماعی به صفحه هدایت میشوند، صفحه شما میتواند متناسب با محتوای تبلیغ طراحی شود.

مقایسه و سنجش

توسعه صفحه فرود کاری مداوم است. بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که بعد از هر کمپین نتایج را مقایسه کنید و با تغییر عناصر صفحه بهترین گزینه ها انتخاب کنید. مقایسه و سنجش کمک میکند با بطور مداوم نتایج را بهبود ببخشید.

سفارش طراحی صفحه فرود

شروع طراحی صفحه فرود با زاگرس

گام اول
مشاوره تخصصی
طراحی صفحه فرود با زاگرس، طی یک جلسه مشاوره آغاز خواهد شد. با شماوره تخصصی، صفحه فرود ایده آل برای محصول یا خدمات خود را شناسایی و برای طراحی سفارش دهید.
گام اول
گام دوم
محتوای صفحه فرود
در گام بعدی محتوای مرتبط با محصوا یا خدمات شما مانند لوگو، تصاویر، توضیحات، اطلاعات تماس و.... را طبق چک لیست زاگرس آماده و ارسال میکنید. سپس کار طراحی آغاز شود.
گام دوم
گام سوم
طراحی صفحه فرود
بعد از طراحی ساختار اصلی و آماده سازی پیش نمایش، مراحل طراحی صفحه فرود با مدرن ترین ابزار ها و رعایت اصول استاندارد تکمیل خواهد شد.
گام سوم
گام سوم
ویرایش نهایی
با توجه به نوع نیاز شما، ممکن است بعد از تکمیل طراحی تغییراتی مد نظرتان باشد که زاگرس این تغییرات را با رعایت اصول استاندارد طراحی بر روی صفحه فرود اعمال خواهد کرد.
گام سوم
گام چهارم
آموزش ویرایش
طی جلسات حضوری، تلفنی و یا ویدئو های آموزشی نحوه ویرایش و بروزرسانی صفحه فرود به شما آموزش داده خواهد شده تا در هر زمان که مایل بودید تغییراتی را در صفحه اعمال کنید.
گام چهارم

تضمین جلب رضایت

طراحی صفحه فرود تا زمانی که رضایت شما جلب شود ادامه دارد و تایید شما برای پایان کار الزامی است

مشاوره تبلیغاتی رایگان

علاوه بر طراحی صفحه فرود، از مشاوره رایگان درباره نحوه هدایت کاربران به صفحه فرود بهرمند شوید.

بروزرسانی صفحه فرود

با سفارش طراحی صفحه فرود، بروز رسانی صفحه را برای ۳ کمپین تبلیغاتی آینده به ما بسپارید

آموزش طراحی صفحه

نحوه ویرایش و طراحی صفحه فرود را آموزش ببینید و صفحات جدید را خودتان طراحی کنید

Landing Page

طراحی حرفه ای وب سایت یک صفحه ای برای تبلیغات و طراحی سایت سریع

(دیدگاه 2 کاربر)

1,000,000 تومان

صاحب امتیاز این خدمات
Digital Service Provider

گارانتی خدمات دیجیتال

2 دیدگاه برای Landing Page

  1. ali Hp

    طراحی جذاب و اصولی صفحه فرود

  2. ZAGROX

    طراحی صفحه فرود برای مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی اولین گام شماست

دیدگاه خود را بنویسید
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on linkedin
Linkedin
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
فروشگاه اینترنتی با ابزار مدیریت کامل و افزونه های حرفه ای و کاربردی
فروش گواهی امنیت سایت HTTPS SSL
صدور گواهینامه امنیتی وب سایت https برای جلوگیری از هک و بالابردن ضریب حفاظت از اطلاعات
شروع برندسازی موفق اینترنتی با انتخاب یک دامنه بسیار مناسب با کسب و کار شما با پسوند .COM
.لیست ایمیل های خود را پیش از ارسال و برای جلوگیری از اسپم، تمییز کنید. تعرفه 1000 ایمیل