Social Business

رشد واتصال کسب و کار شما به مخاطبان بازارهای هدف در شبکه اجتماعی اینستاگرام

کد SCB خدمات
Growth Instagram Business رشد تجارت اینستاگرام

جذب مخاطب واقعی اینستاگرام

نمایش محصولات و خدمات در اینستاگرام سبب رشد و محبوبیت کسب و کار شما می شود. بغیر از مواردی که شما معروف هستید، جمع آوری فالوور و افزایش چندین هزار نفری فالوور بدون سخت کار کردن و اجرای استراتژی مناسب بدست نمی آید و در این زمان بیشتر ما به فکر خرید فالوور میافتیم. خرید فالوورها که بیشتر فیک و غیرفعال هستند باعث ضربه به اعتبار برند شما می شود

بهترین راهکار تعامل واقعی با سایر مخاطبان هدفمند شما در اینستاگرام است.  ما برای این هدف ابزاری قدرتمند را در دست داریم که میتواند با فعالیت واقعی به رشد فالوور های شما کمک کند. این یک فعالیت واقعیست که در بازار هدف شما به جذب فالوور جدید می پردازد.

شروع برندینگ با پروفایل

اینستاگرام خود را استاندارد و تجاری کنید:

پروفایل تجاری خود را بسازید و اطلاعات تجاری و ارتباطات خود را در آن تکمیل کنید، آدرس سایت، دسترسی تلگرام، شماره تماس، نام تجاری و شناسه ساده برای ارتباط مخاطبان با برند تان را در اختیار کاربران قرار دهید. نام تجاری خود را هرچه ساده تر و قابل یافتن در اینستاگرام ثبت کنید. انتخاب نام اهمیت زیادی دارد!

افزایش خلاقیت در گرافیک

قابلیت خود را در جدابیت محتوای بصری افزایش دهید:

کیفیت تصویر و ویدئوی شما بیشترین ارزش را در جذب اولیه کاربران اینستاگرام دارد. شما به راحتی می توانید با استفاده از فیلترهای مختلف و گرافیک زیبا مخاطبان را دائماً به سمت برند خود متوجه کنید. توانایی خلاقیت و جذاب کردن محتوای تصویری بسیار ارزشمند و مهم است.

تعامل با مخاطب

از هر راهی که میتوانید با کاربران بیشتر ارتباط برقرار کنید:

منتظر نمانید! عکس بگذارید، محتوای مناسب متنی بنویسید، هشتگ های مناسب را انتخاب و اضافه کنید، پست ها را مرتب انتشار دهید و خود شما شروع کننده ارسال درخواست فالو باشید. در این صورت هم برند خود را نمایش داده اید و هم درصورت داشتن پیج حرفه ای، کاربران را به مخاطبان خود تبدیل نموده اید.

انتشار منظم پست

همیشه آپدیت باشید اما منظم و بدون مزاحمت:

پیشنهاد ما این است که در تقویم کاری خود، محتوای آماده شده را در ساعت پربازدید و دوره ی مشخص، پست های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید تا اتوماتیک انتشار یابند. این روند برای مخاطبان ارزش زیادی دارد زیرا محصولات و خدمات خود را منظم و به اندازه تحت برند خود به نمایش گذاشته اید و همیشه پیج اینستاگرام بروزرسانی شده دارید.

کپشن حرفه ای و هدفمند

به توضیحات پست های اینستاگرام خود بیشتر اهمیت بدهید:

پست اینستاگرام به غیر از عکس و یا ویدئو المان مهم دیگری دارد که باید آنرا تخصصی و برای جذب بیشتر و بهتر مخاطبان نگارش کرد. ضمن اینکه بخش قابل ملاحظه ای از برندسازی و بازاریابی اجتماعی شما در اینستاگرام منوط به نوشتن مطالب مهم و پرکاربرد در این قسمت است.

تولید محتوای متنی مناسب

برای تمامی روزهای خود مطلب آماده کنید:

برای فعالیت حرفه ای و تجاری در اینستاگرام پیشنهاد می شود که از قبل پست های خود را آماده کنید. شما میتوانید چند نفر را برای این کار استخدام کنید تا موضوعات مطالب و متن را برای شما آماده کنند. درصورتی که زمان یا شرایط این کار را ندارید ما برای شما حرفه تولید محتوای متنی میکنیم.

انتخاب هشتگ مناسب

استفاده از هشتگ های پرکاربرد و مرتبط با موضوع پست:

هشتگ، کلیدواژه مشخص کننده موضوع و دسته بندی مطلب مورد نظر است. حرفه ای است اگر هشتگ انتخاب شده مرتبط با تجارت و موضوع پست باشد و تعداد آن از ۵ تا ۷ عدد بیشتر نشود. همچنین با شناسایی هشتگ های پرکاربرد، آنها را برای افزایش بازدید پست خود

جذب مخاطب واقعی اینستاگرام

وقتی صحبت از تجارت و کسب و کار در اینستاگرام می شود در وهله اول همه به فکر خرید فالوور و استفاده از ربات های کسب فالوور فیک می افتند. بیایید موضوع را با هم بررسی کنیم. هدف وارد شدن یک کسب و کار به فضای اینستاگرام چیست؟کسب مخاطب و بستر جدید یا صرفا داشتن یک صفحه با فالوور های زیاد که هیچ ثمری ندارد؟ موضوعی که باعث اعتماد افراد به یک صفحه تجاری می شود رعایت اصول و استاندارد ها در نگاه اول است. سبک و شیوه پستگذاری، تناسب میزان لایک و کامنت نسبت به تعداد فالوور، آدرس سایت رسمی در قسمت بیو، مواردی هستند که باعث می شوند مخاطبین با ورود به صفحه اینستاگرام شما، به هویت برند و کیفیت شما پی ببرند. به همین دلیل است که فارسیگرام توصیه مکرر به خودداری از خرید فالوور های فیک و یا ربات های افزایش فالوور نا معتبر دارد.این موضوع تاثیر مستقیم بر تصویر مخاطبان دارد. “فالوور های زیاد” که با توجه به تعداد لایک ها کاملا روشن است که فیک هستند و این تصویر خوبی برای یک برند معتبر نیست.

ارسال شدن ناتیفیکیشن های متعدد از پیج شما به مخاطبین هدف گذاری شده
ناتیفیکیشن ها با انجام عملیات هایی نظیر لایک، کامنت، فالوو و دایرکت از سمت شما روی موبایل افراد ظاهر می شوند،و در واقع می توانند لینک هایی باشند برای ورود مخاطبان به صفحه اینستاگرام شما،کاملا روشن است که تنها راه افزایش فالوور واقعی ارسال هر چه بیشتر این ناتیفیکیشن ها بر روی موبایل های افراد هدف است تا امکان کلیک بر روی این لینک ها بیشتر و بیشتر شود.

در گام بعدی، پس از ورود مخاطبین به صفحه شما تنها چیزی که باعث جلب افراد و فالو کردن صفحه شما میشود، کیفیت صفحه اینستاگرام شماست،طراحی های منحصر به فرد شما، پست های منظم، محتوای متنوع و خلاقانه مواردی هستند که باعث ترغیب افراد برای دنبال کردن صفحه شما و در نتیجه یک افزایش فالوور هدفمند می شوند.

تجربه فارسیگرام در زمینه افزایش فالوور

ما ازشروع کار فارسیگرام تا به امروز تقریبا تمامی ربات های ایرانی و خارجی که در زمینه افزایش فالوور طراحی شده اند را خریداری کرده و آزموده ایم و با ساعت ها کار و هزینه ای که برای یافتن راه مناسب برای افزایش فالوور صرف کردیم دریافتیم که دو عامل بسیار تاثیر گذار باعث رشد فالوور های واقعی اینستاگرام میشوند:

مخاطب

فالوو از بین فالوور های یک کاربر
فالوو بر اساس لوکیشن مکانی
فالوو بر اساس جنسیت مخاطب
فالوو بر اساس هشتگ های دلخواه
فالوو بر اساس تعداد فالوور کاربر
فالوو بر اساس تعداد فالوینگ کاربر
فالوو بر اساس تعداد پست های کاربر

لایک

لایک اتومات پست های فالوینگ های شما
لایک اتومات بر اساس هشتگ های دلخواه
لایک بر اساس لوکیشن مکانی پست ها
تنظیم ساعت های لایک در فاصله های زمانی
تنظیم محدودیت تعداد لایک در شبانه روز
مدیریت و حذف هشتگ ها برای لایک کردن
تنظیم حداگثر تعداد لایک در شبانه روز

کامنت

نوشتن کامنت روی پست ها
نوشتن کامنت های دلخواه و پیش فرض
نوشتن کامنت بر اساس هشتگ ها
تنظیم زمان بین نوشتن کامنت ها
محدود کردن تعداد کامنت در شبانه روز
ننوشتن کامنت در ساعت های خواب
تعامل سریع با مخاطب هدفمند شما

سوال جواب

با نگاهی واقع بینانه درمیابیم که افزایش فالوور در اینستاگرام بدون قید و شرط به نوع کاربری صفحه بستگی دارد، یعنی موضوعی که صفحه در آن فعالیت دارد
با این حال در پاسخ این سوال باید گفت بله!
با توجه به فاکتور هایی که در سیستم افزایش فالوور فارسیگرام ذکر شد افزایش فالوور با این روش صد در صد انجام میشود اما تعداد دقیق آن قابل پیش بینی نیست،ضمنا این نکته را فراموش نکنید که بغیر از این فعالیت ها و البته تبلیغات، هیچ راه دیگری برای افزایش فالور واقعی وجود ندارد!

هر موضوع و یا هر صنفی جامعه هدف و طرفداران خاصی دارد و تنها راه پیدا کردن و تعامل با آنها فقط و فقط فعالیت در 
هشتگ های مرتبط است،درواقع بجز هشتگ هیچ فاکتور مناسب دیگری برای تفکیک موضوع های مورد نظر وجود ندارد در نتیجه برای مطرح کردن یک صفحه باید در هشتک های مرتبط فعالیت مستمر انجام شود،نظیر فالو کردن،کامنت گذاشتن،لایک کردن و هر فعالیت دیگری که به وسیله آن یک notification روی موبایل فردی که در هشتگ مرتبط پست یا کمنت گذاشته و یا لایک کرده باشد ظاهر شود.تا اسمی از صفحه شما دیده نشود یقینا کسی قادر به فالو کردن صفحه نمیباشد.فارسیگرام با انجام کلیه این فعالیت ها به صورت مستمر و برنامه ریزی شده به خوبی باعث دیده شدن بیشتر و در نتیجه افزایش امکان کلیلک بر روی دکمه follow میشود.

همانطور که در توضیحات فارسیگرام آمده است فالوور ها به وسیله فعالیت واقعی جذب میشوند و هیچ دلیلی برای اضافه شدن فالوور غیر واقعی وجود ندارد و کلیه فالوور ها واقعی هستند.

بله با فعالیت در لوکیشن های جغرافیایی  این امکان وجود دارد که به مخاطبین منطقه،شهر،استان،ویا کشور مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

سیستم افزایش فالوور فارسیگرام بر خلاف سیستم های مشابه تنها به وسیله ربات انجام نمی پذیرد و نیمه مهم کار توسط نیروی انسانی و با آگاهی کامل نسبت به قوانین اینستاگرام اعمال می شود که امکان لیمیت شدن صفحه را به حداقل می رساند.

بله!درواقع ما برای اجرای این سرویس وارد صفحه شما شده  و همه فعالیت ها را به صورت واقعی انجام می دهیم.

خیر!درواقع در این سرویس کارشناسان ما با در دست داشتن فناوری های روز  که یکی از آنها ربات های اینستاگرام می باشد به صورت اختصاصی روی صفحه شما فعالیت های گوناگونی انجام می دهند و بخش اعظمی از کار توسط نیروی انسانی انجام میشود.

برای شروع کافیست تعدادی از هشتگ های مرتبط با صفحه تان را به تلگرام ما ارسال کنید تا کارشناسان ما کار خود را آغاز کنند.

Social Business

رشد واتصال کسب و کار شما به مخاطبان بازارهای هدف در شبکه اجتماعی اینستاگرام

جستجوگر زاگرس