SSL

صدور گواهینامه امنیتی وب سایت https برای جلوگیری از هک و بالابردن ضریب حفاظت از اطلاعات

کد SSL خدمات
فروش گواهی امنیت سایت HTTPS SSL

گواهی امنیتی سایت و سرور SSL

در حالت عادی در صفحات اینترنت اطلاعات با پروتکل HTTP ارسال و دریافت می شوند. اطلاعات در این پروتکل متن ساده هستند و کدگذاری نمی شوند. به همین دلیل بجز ارسال کننده و دریافت کننده اطلاعات، افراد دیگری هم میتوانند این اطلاعات را مشاهده کنند. مانند سرویس رسان های اینترنتی. به دلیل امنیت پایین این پروتکل برای بالا بردن امنیت سایت، از پروتکل HTTPS استفاده می شود.در این پروتکل بجای متن ساده از رمزگذاری توسط SSL استفاده میشود. به این ترتیب اطلاعات بین سرور و گیرنده به صورت رمزگذاری شده منتقل می شود و اطلاعات به جز در مبدا و مقصد قابل مشاهده نمیباشد.

انواع گواهینامه های امنیت

گواهینامه های امنیت SSL به سه دسته اصلی تقسیم میشوند

گواهینامه امنیت دامنه
Domain Validation

ان نوع گواهینامه امنیت SSL طبق نام دامنه تایید می شود و هویت شخص یا سازمان اساس تایید نمی باشد. این گواهینامه امنیت به اختصار DV نامیده می شود و در اکثر مواقع برای اشخاص عاادی و صاحبان سایت مورد استفاده قرار میگیرد. البته شرکتها و اشخاص حقوقی هم میتوانند از این نوع گواهینامه امنیت SSL استفاده کنند.

گواهینامه امنیت سازمانی​
organization validation​

گواهینامه امنیت OV علاوه بر تامین امنیت سایت، هویت یک کسب و کار اینترنتی را هم تایید میکند. گواهینامه امنیت OV با تایید مدارک حقوقی صاحب کسب و کار انجام میشود و مراحل بسیار طولانی تری برای تایید دارد. به طوری که شخص تقاضا کننده باید تمامی مدارک هویتی شرکت، سازمان یا... را برای تایید ارسال کند.

گواهینامه امنیت توسعه یافته
Extended Validation

گواهینامه امنیت SSL از نوع EV، که با نشان سبز در مرورگر نمایش داده می شود. مدارک مورد نیاز برای تایید این نوع گواهینامه شبیه گواهینامه OV است. با این تفاوت که نوع تایید هویت دقیق تر و مدارک درخواستی کامل تر است. این نوع SSL معمولا برای سازمان های خیلی بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

تفاوت گواهینامه های امنیت SSL

از لحاظ سطح امنیت و نوع رمزگذاری هر سه نوع این گواهینامه های SSL در یک سطح قرار دارند. در واقع همه این گوهینامه ها امنیت سایت شما را تضمین میکنند با این تفاوت که گواهینامه های OV و EV فقط به اشخاص حقوقی ارائه می شوند و اعتبار بیشتری دارند.

گواهینامه های امنیتی زاگرس

زاگرس نماینده فروش معتبرترین صادرکنندگان گواهی امنیت در جهان
با تعرفه های ارزانتر از سایت های مرکزی و صدور در سریعترین زمان

SSL

صدور گواهینامه امنیتی وب سایت https برای جلوگیری از هک و بالابردن ضریب حفاظت از اطلاعات

جستجوگر زاگرس