Support Pro

(دیدگاه 1 کاربر)
شروع تعرفه از 900,000 تومان
خدمات ماهیانه پشتیبانی حرفه ای حضوری و آنلاین ویژه مشتریان رسمی پروژه های برندسازی زاگرس
دسته خدمات:
کد خدمات: SPP
برند خدمات:

خدمات تخصصی پشتیبانی فنی

خدمات تخصصی پشتیبانی فنی سرویس های برندسازی و تبلیغات دیجیتال زاگرس

با توجه به تخصصی بودن بسیاری از سرویس ها، اکثر مشتریان بعد از سفارش و تحویل خدماتی مانند طراحی سایت و اپلیکیشن، برای استفاده و بروزرسانی سیستم نیاز به آموزش و یا پشتیبانی دارند. علاوه بر اینکه تمامی خدمات تخصصی ما حداقل تا ۳ ماه پشتیبانی رایگان دارد، با خدمات پشتیبانی اختصاصی تا هرزمان که بخواهید میتوانید از کمک  و راهنمایی کارشناسان ما بهرمند شوید.

پشتیبانی تلفنی

برای آموزش نحوه استفاده، بروزرسانی و یا هر موضوع مرتبط با خدمات دریافتی از ما، می توانید در ایام هفته از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب از طریق تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما به صورت اختصاصی راهنمایی و آموزش های لازم را به شما خواهند داد و در صورت لزوم در مراحل انجام کار شما را یاری خواهند کرد.

پشتیبانی آنلاین

در صورت وجود هرگونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی میتوانید از طریق چت آنلاین موجود در گوشه سمت راست سایت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با وارد کردن ایمیل و ارسال پیام، تیم پشتیبانی مربوطه در اسرع وقت پاسخ سوال شما را خواهند داد. و تا پایان مراحل انجام کار همراه شما خواهند بود.

پشتیبانی از راه دور

در مواقع ضروری برای آموزش، رفع مشکل، بروزرسانی و…، نرم افزار AnyDesk را روی رایانه همراه خود نصب کنید تا متخصصین ما به راحتی با پشتیبانی از راه دور (Remote Desktop) مراحل انجام کار را روی رایانه شما انجام دهند. با پشتیبانی از راه دور اختصاصی دیگر نگران نگران دشواری کار ها نباشید و همه چیز را به کارشناسان ما بسپایرد.

ویدئو پشتیبانی اختصاصی

در بسیاری از موارد بهترین پشتیبانی، ساخت ویدئو آموزشی اختصاصی برای شما است. با توجه به سوال و نوع آموزش مورد نیاز شما، کارشناسان ما با ساخت ویدئو اختصاصی برای شما،  کلیه نکات آموزشی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند تا در هر زمان قادر باشید با مرور ویدئو پاسخ سولات خود را دریافت کنید.

پشتیبانی حضوری

برای تمامی خدمات، کارشناسان ما آماده اعزام به محل و آموزش نیروی های شما هستند. آموزش استفاده از سایت، بروزرسانی و … به صورت حضوری سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. با پشتیبانی حضوری برای توسعه کسب و کار اینترنتی خود در تمامی مراحل از بهترین راهکار ها استفاده کنید.

اهمیت پشتیبانی

در دنیای دیجیتال،  ارائه پشتیبانی مناسب برای محصول از خود محصول اهمیت بیشتری دارد. برای مثال طراحی و ساخت یک سایت اولین قدم است. اینکه بتوانید به درستی از سایت خود استفاده کنید و به صورت صحیح آن را بروز رسانی کنید و یا توسعه دهید نیازمند پشتیبانی فنی بسیار قوی میباشد. برندسازی دیجیتال زاگرس با مدرن ترین روش های روز، بهترین و سریع ترین خدمات پشتیبانی ممکن را در اختیار شما قرار میدهد و در همه مراحل همراه شما خواهد بود.

Support Pro

خدمات ماهیانه پشتیبانی حرفه ای حضوری و آنلاین ویژه مشتریان رسمی پروژه های برندسازی زاگرس

(دیدگاه 1 کاربر)

900,000 تومان / 3 ماه

صاحب امتیاز این خدمات
Digital Service Provider

گارانتی خدمات دیجیتال

1 دیدگاه برای Support Pro

  1. ali Hp

    پشتیبانی سریع ازطریق سیستم کنترل از راه دور

دیدگاه خود را بنویسید
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on linkedin
Linkedin
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
خدمات ماهیانه پشتیبانی فنی آنلاین، ویژه مشتریان رسمی پروژه های برندسازی زاگرس
Growth Instagram Business رشد تجارت اینستاگرام
رشد واتصال کسب و کار شما به مخاطبان بازارهای هدف در شبکه اجتماعی اینستاگرام
فروشگاه اینترنتی با ابزار مدیریت کامل و افزونه های حرفه ای و کاربردی
پنل ایمیل مارکتینگ حرفه ای با کلیه ابزار و امکانات مدیریتی و تبلیغاتی