Support

خدمات ماهیانه پشتیبانی فنی آنلاین، ویژه مشتریان رسمی پروژه های برندسازی زاگرس

کد SUP خدمات

خدمات تخصصی پشتیبانی فنی

پشتیبانی تخصصی فنی سرویس های برندسازی و تبلیغات دیجیتال زاگرس

با توجه به تخصصی بودن بسیاری از سرویس ها، اکثر مشتریان بعد از سفارش و تحویل خدماتی مانند طراحی سایت و اپلیکیشن، برای استفاده و بروزرسانی سیستم نیاز به آموزش و یا پشتیبانی دارند. علاوه بر اینکه تمامی خدمات تخصصی ما حداقل تا ۳ ماه پشتیبانی رایگان دارد، با خدمات پشتیبانی اختصاصی تا هرزمان که بخواهید میتوانید از کمک  و راهنمایی کارشناسان ما بهرمند شوید.

پشتیبانی تلفنی

برای آموزش نحوه استفاده، بروزرسانی و یا هر موضوع مرتبط با خدمات دریافتی از ما، می توانید در ایام هفته از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب از طریق تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما به صورت اختصاصی راهنمایی و آموزش های لازم را به شما خواهند داد و در صورت لزوم در مراحل انجام کار شما را یاری خواهند کرد.

پشتیبانی آنلاین

در صورت وجود هرگونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی میتوانید از طریق چت آنلاین موجود در گوشه سمت راست سایت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با وارد کردن ایمیل و ارسال پیام، تیم پشتیبانی مربوطه در اسرع وقت پاسخ سوال شما را خواهند داد. و تا پایان مراحل انجام کار همراه شما خواهند بود.

ویدئو پشتیبانی اختصاصی

در بسیاری از موارد بهترین پشتیبانی، ساخت ویدئو آموزشی اختصاصی برای شما است. با توجه به سوال و نوع آموزش مورد نیاز شما، کارشناسان ما با ساخت ویدئو اختصاصی برای شما،  کلیه نکات آموزشی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند تا در هر زمان قادر باشید با مرور ویدئو پاسخ سولات خود را دریافت کنید.

اهمیت پشتیبانی

در دنیای دیجیتال،  ارائه پشتیبانی مناسب برای محصول از خود محصول اهمیت بیشتری دارد. برای مثال طراحی و ساخت یک سایت اولین قدم است. اینکه بتوانید به درستی از سایت خود استفاده کنید و به صورت صحیح آن را بروز رسانی کنید و یا توسعه دهید نیازمند پشتیبانی فنی بسیار قوی میباشد. برندسازی دیجیتال زاگرس با مدرن ترین روش های روز، بهترین و سریع ترین خدمات پشتیبانی ممکن را در اختیار شما قرار میدهد و در همه مراحل همراه شما خواهد بود.

Support

خدمات ماهیانه پشتیبانی فنی آنلاین، ویژه مشتریان رسمی پروژه های برندسازی زاگرس

جستجوگر زاگرس