Web Design

طراحی حرفه ای وب سایت با جدیدترین ابزار و فناوری های روز اینترنت

کد WDS خدمات

طراحی مدرن وب سایت

با همه گیر شدن اینترنت و افزایش تعداد وب سایت ها که خدمات گوناگونی را به کاربران ارائه میدهند، عاملی که وب سایت شما را متمایز میکند طراحی مدرن و حرفه ای است. یک وب سایت مدرن علاوه بر کاربرد های گوناگون، نشان دهنده قدرت و بروز بودن یک برند یا کسب و کار محسوب می شود. از این رو طراحی مدرن وب سایت از جهات زیادی برای توسعه یک کسب و کار حائز اهمیت است.

انتخاب هسته سایت

انتخاب هسته اصلی سایت از این جهت حائز اهمیت است که تمامی برنامه های توسعه ای آینده، وابسته به این هسته خواهد بود. این هسته باید قابلیت پیاده سازی برنامه هایی که در آینده قصد اجرای آن را دارید، داشته باشد. انتخاب هسته سایت با توجه به نیاز های شما و موضوع سایت متفاوت خواهد بود.

معماری صفحات سایت

منظور از معماری صفحات سایت،  URL مربوط به هر صفحه، نحوه قرار گرفتن منو ها، زیر منو ها، دسته بندی ها و … برای کارایی بهتر و سهولت استفاده از خدمات سایت برای کاربران است. معماری صفحات سایت اولین  قدم برای بهینه سازی سایت در موتور های جستجو است.

لینک صفحات

بهینه سازی URL ها

منو بندی

منو بندی اختصاصی

دسته بندی

دسته بندی خدمات

نقشه سایت

نقشه سایت استاندارد

قالب و چیدمان سایت

طراحی نوع نمایش و چیدمان صفحات، مطالب و اجزای مختلف سایت از جمله هدر، فوتر، استایل دکمه ها و…  با استفاده از جدید ترین متد های طراحی وب سایت در دنیا. قالب جلوه اصلی سایت شما است و طراحی منحصر بفرد آن تاثیر بسیاری در اعتبار برند و افزایش اعتماد مخاطبین به کسب و کار شما دارد.

بدون قالب آماده

طراحی اختصاصی صفحات

طراحی اختصاصی منو

طراحی کاملا واکنشگرا

graphic design

طراحی گرافیک سایت

استفاده از تصاویر و المان های زیبا، مدرن و در عین حال ساده، از اصلی ترین اقداماتی است که باعث جذب کاربران و ترقیب آن ها به مطالعه مطالب سایت می شود. زاگرس با کمک تیم طراحی تخصصی مناسب ترین المان های گرافیکی را برای سایت شما انجام خواهد داد. تا علاوه بر داشتن یک وبسایت، الگویی باشید از بهترین طراحی در بین رقبا.

طراحی برندینگ سایت

طراحی وبسایت با توجه به برندینگ کسب و کار شما با رعایت اصول برندینگ در کلیه المان های سایت ازجمله: لوگو، فونت ها، رنگبندی، فواصل و کادربندی ها، صداها و… جهت نمایش هرچه بهتر برند شما. رعایت اصول برندینگ از دیگر نکات مهمی است که در کسب و کار های ایرانی کمتر به آن توجه شده است. اما لازم است بدانید که این موضوع تاثیر بسیار زیادی در اعتماد سازی و اطمینان مخاطبین به کسب و کار شما دارد. طراحی برندینگ سایت نشان دهنده توجه و اهمیت شما به کسب و کار خودتان خواهد بود و ذهنیت متفاوتی از برند شما در مخاطبین ایجاد خواهد کرد.

تولید محتوای سایت

از مهمترین مواردی که تاثیر مستقیم در افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو دارد، وجود محتوای مناسب در همه قسمت های سایت است. تولید محتوای مرتبط و بروزرسانی مداوم محتوا به بهینه سازی سایت شما در نتایج جستجو کمک بسیار زیادی میکند. تیم زاگرس با تهیه محتوای نوشتاری مناسب با استفاده از کلمات کلیدی و جمله بندی های مناسب و استاندارد، می کوشد تا بهترین نتایج را برای سایت شما به ارمغان بیاورد. تولید محتوای سایت خود را به متخصصین ما بسپارید تا با استفاده از دانش فنی روز، سایت شما را به بهترین شکل مدیریت و برای موتور های جستجو بهینه سازی کنند.

ابزار و پلاگین سایت

انتخاب ابزار و پلاگین های مناسب برای پاسخگویی هرچه بهتر به نیاز های سایت امری ضروری است. ابزار های سایت باید به گونه ای انتخاب و راه اندازی شوند تا علاوه بر  تامین نیاز های اساسی قابلیت توسعه برای برنامه های آینده را دارا باشد. نکته مهم دیگر توجه به امنیت ابزار ها استفاده شده در سایت است. ابزار ها باید ایمن بوده و مدام بروزرسانی شوند تا راه های نفوذ به سایت به حداقل رسیده و امنیت سایت تضمین شود. تیم زاگرس با سال ها تجربه و آشنایی کامل با ابزار های روز، بهترین ابزار و پلاگین را برای استفاده در سایت شما انتخاب خواهد نمود.

توسعه و بروزرسانی اختصاصی سایت

به طور حتم بعد از طراحی سایت، به مرور زمان و با پیشرفت کسب و کار شما، بخش هایی از سایت نیاز به تغییر یا توسعه خواهند داشت. خدمات برندسازی دیجیتال زاگرس با طراحی و تحویل سایت پایان نمیابد و در هر زمانی که نیاز به ویرایش، بروزرسانی و یا توسعه سایت خود داشته باشید، زاگرس در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود. ما با مشاوره اختصاصی به شما کمک خواهیم کرد تا به بهترین شکل وبسایت خود را بروز نگه دارید و برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود آن را توسعه و گسترش دهید.

امنیت و پشتیبانی سایت

امنیت و پشتیبانی از قسمت های جدایی ناپذیر برای نگهداری یک سایت باکیفیت محسوب می شود. تیم زاگرس با استفاده از سرور های پیشرفته و ابزار های مدرن روز همواره امنیت سایت شما را تضمین خواهد کرد. همچنین پشتیبانی بسیار قوی توسط متخصصین کارآزموده همواره آماده ارائه خدمات به شما می باشد. پشتیبانی تلفنی، Remote desktop و همچنین اعزام نیروی متخصص برای آموزش نحوه استفاده از ابزار های سایت در هر زمان مقدور خواهد بود. برنسازی زاگرس بهترین و سریعترین خدمات پشتیبانی لارم را در اختیار شما خواهد گذاشت.

مدیریت کاربران سایت

کاربران، ارزشمند ترین دارایی های یک سایت یا کسب و کار آنلاین هستند. وجود قابلیت مشاهده و مدیریت کاربران سایت مزایای زیادی را برای شما بهمراه خواهد داشت. از جمله اطلاع رسانی های مختلف به کاربران. مشاهده سوابق فعالیت کاربران، اطلاع رسانی اخبار و رویداد ها به کاریران، ارسال پیشنهاد های ویژه به کاربران خاص و… . با سایت های طراحی شده توسط برندسازی زاگرس بر روی کاربران سایت خود اشراف کامل دارید و خواهید و همه امکانات لازم برای استفاده از این بانک اطلاعاتی ارزشمند در اختیار شما خواهد بود.

فروشگاه آنلاین سایت

متخصصین زاگرس سایت شما را به گونه ای طراحی و برنامه نویسی میکنند که در آینده قابلیت پیاده سازی فروشگاه آنلاین را خواهد داشت. در هر زمان که تصمیم به فروش اینترنتی محصولات یا سرویس های برند خود را داشته باشید، تا توجه به نیاز های شما، متخصصین زاگرس شروع به ساخت و طراحی بخش فروشگاه آنلاین برای اضافه کردن به سایت شما خواهند کرد. جدید ترین امکانات برای مدیریت هرچه بهتر فروشگاه و سهولت کاربران در هنگام خرید قابل اجرا می باشد.

 

شروح طراحی وب سایت با زاگرس

طراحی مدرن و حرفه ای

Web Design

طراحی حرفه ای وب سایت با جدیدترین ابزار و فناوری های روز اینترنت

جستجوگر زاگرس