تبلیغات اینفلوئنسر

مدیریت و تبلیغات اینستاگرام ایرانی

امتیازات و امکانات

مرکز خدمات برندسازی زاگرس در این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از تبلیغات اینستاگرام با کمک اینفلوئنسر ها یا همان ستارهای محبوب فضای مجازی بتوانید راهکارهای جدیدی برای معرفی کسب و کار و رشد برند خودپیاده سازی نمایید.

بازار گسترده

تبلیغات مدرن و روز بدر بزرگترین شبکه اجتماعی روز جهان

برنامه ریزی

تبلیغات مدرن و روز بدر بزرگترین شبکه اجتماعی روز جهان

بازدهی بالا

تبلیغات مدرن و روز بدر بزرگترین شبکه اجتماعی روز جهان

سریع و کارا

تبلیغات مدرن و روز بدر بزرگترین شبکه اجتماعی روز جهان

صرفه جویی

تبلیغات مدرن و روز بدر بزرگترین شبکه اجتماعی روز جهان

تنوع انتخاب

تبلیغات مدرن و روز بدر بزرگترین شبکه اجتماعی روز جهان

روش های تبلیغ اینفلوئنسر:

تبلیغات اینستاگرام را با قدرت شروع کنید

نمایش بنر تصویری

عکس یا ویدیو تبلیغاتی خود را در صفحه اینفلوئنسرها نمایش دهید. این یکی از معمول ترین روش های تبلیغات اینستاگرام است که شما با ارسال محتوای تبلیغاتی و پذیرش آن از سوی اینفلوئنسرهای اینستاگرام، تبلیغات خود را برای مدت زمان مشخص و در صفحات دلخواه بهمراه کپشن و تگ نمایش خواهید داد تا از بین مخاطبان صفحات هدف برای خود مشتریان جدید جذب کنید.

تولید محتوای اختصاصی

از اینفلوئنسر ها بخواهید تا پست و محتوای اختصاصی را برای برند شما با تکیه بر خلاقیت خود ساخته و در صفحه اینستاگرام خود نمایش دهند. در این روش اینفلوئنسر با تولید پست های جذاب، مخاطبان و فالوورهای خود را برای استفاده از خدمات شما بصورت غیر مستقیم دعوت میکند.

تبادل رایگان با تبلیغ

اینفلوئنسرهای اینستاگرام از هدایای برندهای خوب خوشحال خواهند شد، پس اگر برند شما دارای سرویس یا محصول خاصی برای پیشنهاد است می توانید با هدیه آن به برند از آنها برای تبلیغ رایگان دعوت کنید تا در قالب پست ویژه و عکس با محصول شما آن را به مخاطبین خود پیشنهاد دهند.

پیشنهاد محصول و خدمات

اینفلوئنسرهای اینستاگرام می توانند بهترین کانال برای معرفی یک محصول یا خدمات شما باشند. در این روش اینفلوئنسر در قالب پست تصویری و با صحبت درباره برند، فالوورهای خود را برای استفاده از خدمات برند تشویق می کند.

دعوت به مراسم

برای افتتاح کسب و کار جدید خود در فکر معرفی بهتر در فضای مجازی هستید؟ بهترین راهکار دعوت از اینفلوئنسرهای مورد علاقه خود در مراسم و ایونت ها می باشد تا با حضور خود و سپس تهیه پست و گزارش زنده از مراسم شما به پوشش رسانه ای شما کمک نمایند.

برگزاری مسابقه

اگر برای تبلیغ و معرفی برند خود در فکر برگزاری مسابقه در اینستاگرام هستید میتوانید از اینفلوئنسر ها بخواهید تا پست تبلیغاتی شما را بهمراه شرایط شرکت در مسابقه به مخاطبان خود معرفی کرده و از آنها دعوت کنند. این نوع تبلغ باید خلاقانه و همراه با شرایط ورود باشد و تا جای ممکن در بازار هدف اجرایی شود. این مسابقات و هدایا برای افزایش فالوور شما بسیار مفید است.

سفیر اجتماعی برند

این همان تبلیغاتی سنتی افراد مشهور است که شما نام تجاری و تصویر خود را به یک اینفلوئنسر متصل می کنید. در این روش شما با عقد قرارداد با اینفلوئنسرهای مورد علاقه خود آنها را بعنوان سفیر برند در فضای مجازی معرفی می کنید. اینفلوئنسرها در بیشتر پست های خود برند شما را در قالب عکس، ویدیو، لوگو، تگ و صحبت به مخاطبان پیشنهاد خواهند داد. شما نیز می توانید از پست های اختصاص اینفلوئنسرها برای صفحه رسمی برند خود استفاده کنید.

استخدام و همکاری رسمی

برخی برندها تصمیم میگیرند تا برای رشد ارتباطات خود با مشتریان از استخدام اینفلوئنسرها بصورت رسمی و همکاری با آنها در راه رشد این هدف از طریق همفکری و همراهی آنها بهره ببرند. در این روش اینفلوئنسر در قالب تیم روابط عمومی برند برای مدت مشخص و طبق قرارداد رسمی فعالیت خواهد کرد.

مشارکت در فروش

اگر در حال برنامه ریزی برای فروش بیشتر خود هستید این ایده را با اینفلوئنسرهای اینستاگرام در میان گذاشته و از آنها دعوت کنید تا در طرح فروش شما مشارکت داشته باشند. در این روش مخاطبان ترغیب میشوند تا با کد تخفیف ویژه از فروشگاه و خدمات شما استفاده نمایند. اینفلوئنسر در ازای معرفی هر مشتری از شما کمیسیون فروش دریافت خواهد کرد.

جستجوگر زاگرس