Web App

طراحی اپلیکیشن موبایل برپایه وب سایت منطبق با همه نمایشگرها ویژه Android/iOS

کد PWA خدمات

طراحی ارزان و سریع اپلیکیشن موبایل

کاربرانی که با یک گوشی هوشمند از سایت شما بازدید می‌کنند، می‌توانند از طریق پایین صفحه با لمس کردن گزینه Add، سایت شما را در قالب یک برنامه روی صفحه اصلی شان اضافه نمایند. این فرایند کمک می‌کند تا کل سایت شما در آن لحظه در برنامه نصب شده ذخیره شود و با این کار حتی زمانی که کاربر آفلاین باشد، می‌تواند از صفحات مورد نظر خودش در سایت شما بازدید کند.

تحویل کامل و سریع وب اپلیکیشن در کمتر از ۷ روز کاری به مشتریان

صرفه جویی بالا در هزینه های شما برای راه اندازی اپلیکیشن موبایل

سرعت بارگزاری بالای صفحات سایت شما منطبق با نمایشگرهای موبایل

امکانات سفارشی سازی وب اپلیکیشن و تغییرات نامحدود شما در آینده

دلایل نیاز کسب و کار به اپلیکیشن موبایل

طبق تحقیقات کاربران تلفن های هوشمند به طور میانگین روزانه ۱۶۲ دقیقه در اپلیکیشن گوناگون صرف می کنند. بنابراین داشتن یک اپلیکیشن موبایل می تواند تا حد زیادی به افزایش دیده شدن و رشد کسب و کار شما کمک کند.

می توان از اپلیکیشن های موبایل برای افزایش وفاداری مشتریان استفاده کرد. زیرا اپلیکیشن ها این امکان را به شما می دهند که تبلیغات، اطلاعیه هاو… را مستقیما به تلفن همراه مشتریان ارسال کنید.

از اپلیکیشن موبایل میتوان به عنوان ابزار بازاریابی برای رسیدن به بازار هدف استفاده کرد. اپلیکیشن ها با اطلاعات، فرم های ثبت نام، حساب کاربری، اخبار و… امکانات زیادی برای بازاریابی در اختیار شما قرار میدهند.

اپلیکیشن ها بستر بسیار مناسبی برای ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و بدون هزینه اضافی در اختیار مشتریان قرار می دهد. 

کسب و کار ها با استفاده از اپلیکیشن های موبایل قادر خواهند بود تا اطلاعات ارزشمندی از کاربران خود جمعه آوری کنند. این بانک اطلاعات مزایای بسیار زیادی دارند و میتوان با توجه به داده ها تصمیماتی مهمی را اتخاذ کرد.

عملکرد قدرتمند برای توسعه کسب و کار

وب اپلیکیشن از مرورگرهای فعال که به صورت پیش فرض به کاربران خود خدمات ارائه می‌کنند، به عنوان مرورگر های پشتیبان استفاده می‌کند. در حال حاضر گوگل کروم، فایر فاکس و فایر فاکس اندروید مرورگر های اصلی هستند که وب اپلیکیشن از آن‌ها استفاده می‌کند. البته باید گفت که این فهرست در حال رشد است و احتمالا بیشتر مرورگر های اصلی را تا پایان سال پشتیبانی خواهد کرد.

Themes
Users
Active Installs

امکانات اپ

  • طراحی قالب انحصاری برای وب اپلیکیشن
  • اعمال برندینگ و رنگبندی دلخواه
  • بارگزاری سریع با کمک API برنامه نویسی
  • امکان مشاهده صفحات بازدید شده بصورت آفلاین
  • طراحی اختصاصی صفحه ورود و آفلاین اپلیکیشن
  • تولید اپ بر پایه نام دلخواه شما برای نمایش
  • طراحی آیکون اپ برای اندروید و اپل
  • بروزرسانی لحظه ای منطبق با سایت
  • نمایش استاندارد بصورت راستچین
  • امکان اتصال و ارسال نوتیفیکیشن به کاربران اپ

شروح طراحی اپلیکیشن موبایل با زاگرس

ما در مقابل هر نوع بازخوردی از کاربران، واکنشی برای پیشرفت و بهتر شدن این افزونه خواهیم داشت. این کار را به خاطر هر کاربری که به ما و افزونه ما اعتماد کرد همیشه و با انرژی مضاعف انجام می‌دهیم. بازخورد های شما برای ما بسیار ارزشمند بوده و ما از تک تک آن‌ها تجربه های مفید و ارزشمندی به دست آورده ایم. از شما به خاطر پشتیبانی هایتان سپاس گذاریم.
برندسازی زاگرس
تیم برنامه نویسی موبایل

Web App

طراحی اپلیکیشن موبایل برپایه وب سایت منطبق با همه نمایشگرها ویژه Android/iOS

جستجوگر زاگرس