Strategy

(دیدگاه 2 کاربر)
شروع تعرفه از 5,000,000 تومان
ارائه راهکار و استراتژی پیاده سازی برند و کسب و کار شما در اینترنت بهمراه مشاوره های تخصصی
دسته خدمات:
برند خدمات:

Branding Strategy

راهکارها و استراتژی برند چیست؟

وقتی حرف از حضور در اینترنت و شروع کسب و کار اینترنتی است بیشتر ما به طراحی وب سایت، خرید دامنه، و یا ساخت پروفایل در شبکه های اجتماعی فکر میکنیم ولی واقعیت در دنیای بزرگ تجارت الکترونیک بسیار سخت و متفاوت تر است و به برنامه ریزی های تکمیلی و توسعه ای با اهداف مشخص نیاز دارد. 

استراتژی برند یک برنامه رسمی است که توسط کسب و کار برای ایجاد تصویری خاص در ذهن مشتریان فعلی و بالقوه مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

شرکت‌های بزرگ و همچنین برند های تجاری کوچک و حتی کسب و کارهایی که خدماتی را به شرکت‌های دیگر ارائه می دهند، همگی از یک استراتژی برند که به دقت ایجاد شده‌ است پیروی میکنند.

استراتژی برند، یک احساس یا نظر خاص را در مورد یک شرکت ایجاد می‌کند. احساسی که تصمیمات خرید افراد را هدایت می‌کند. این احساس برابر با حقوق صاحبان برند است! هر چه احساس افراد نسبت به برند قویتر باشد، ارزش برند بیشتر خواهد بود.

چرا نیاز به استراتژی داریم؟

استراتژی  به متمایز کردن برند شما از رقیب تان کمک می‌کند و باعث می‌شود که برند شما برای مشتریان قابل ‌تشخیص باشد.

استراتژی برند شما استراتژی بازاریابی شما را نیز دیکته می‌کند. این که شما چرا مشتری را درگیر می‌کنید و اینکه چطور این کار را انجام می‌دهید.

داشتن یک استراتژی برند منسجم  به شما کمک می‌کند به وضوح با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. هر چه پیغام های شما یکپارچه تر باشد، احتمال جذب و حفظ مشتریان وفادار بیشتر است.

یک استراتژی برند مناسب نه تنها ثبات مشتریان، بلکه  تمرکز بر کارمندان را نیز  تحت تاثیر قرار میدهد. یک دیدگاه مشخص از برند به شما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنید که همه به سمت اهداف یکسان حرکت می کنند .

داشتن یک برند با استراتژی قوی می‌تواند به افزایش تمایل همکاری استعدادهای برتر و نخبه با برند شما کمک کند.

راهکار برندسازی دیجیتال

برندسازی دیجیتال یک تکنیک مدیریت برند است که با استفاده از ترکیب برندسازی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال، برند را در طیف وسیعی از کانال های دیجیتال گسترش می دهد. از جمله حوزه آنلاین،  اپلیکیشن ها، محتوای رسانه ای و…  استراتژی برندسازی دیجیتال بر پایه بازاریابی مستقیم بنا نهاده شده است.

مشاوره برندسازی دیجیتال

برای شروع تدوین یک استراتژی برند دیجیتال، طی مشورت با کارشناسان برندسازی پتانسیل های کسب و کار خود را برای حضور موفق در حوزه دیجیتال ارزیابی کنید.

منابع

بررسی منابع و توانمندی های موجود برای بکارگیری در استراتژی

مشتریان

بررسی سوابق مشتریان گذشته و تحلیل بازار هدف مناسب

رقبا

تحقیق و بررسی کامل فعالیت رقبا در فضای دیجیتال

جایگاه

بررسی جایگاه کنونی و ترسیم اهداف برند برای توسعه در آینده

تدوین راهکار های برند سازی

با بررسی کامل منابع کسب و کار خود، بهترین راهکار های برندسازی دیجیتال را برای ورود به بازار و رقابت با سایر برند ها تدوین کنید.

اجرای راهکار های برندسازی

پس از تدوین، مهمترین مرحله اجرای راهکار های برندسازی است. پیاده سازی استراتژی های پیش بینی شده باید با دقت و به نحو احسنت انجام پذیرد.

منابع انسانی

برنامه ریزی تخصیص منابع

آنلاین سازی

اجرای راهکار های دیجیتال

خدمات برتر

انتخاب بهترین سرویس دهنده

مدیریت یکپارچه

نظارت تخصصی مراحل اجرا

راهکار های توسعه برند

موفقیت یک برند دیجیتال وابسته به توسعه و بهبود خدمات است. در نظر گرفتن پلن های توسعه در استراتژی یک برند موفق، امری ضروری است.

تغییرات بازار

بروز رسانی همراه با تغییرات بازار

گسترش امکانات

توسعه خدمات دیجیتال

برند مکمل

ایجاد برند های موازی جدید

گسترش بازار

خدمات جدید و گسترش بازار

استراتژی بازاریابی دیجیتال

بازاریابی، بخش جدایی ناپذیر استراتژی دیجیتال محسوب میشود. بهترین خدمات و محصولات هم برای کسب موفقیت نیازمند راهکار های نوین و قدرتمند بازاریابی هستند.

 • مشاوره برندسازی دیجیتال
 • تدوین استراتژی دیجیتال
 • اجرای راهکار های برندسازی
 • توسعه راهکار های برندسازی
 • استراتژی بازاریابی دیجیتال

تمایز از رقبا

تاثیر در بازاریابی

ارتباط با مشتری

تمرکز روی هدف

تحقیقات بازار

تحقیق تخصصی بازار هدف برند شما ، بررسی نیاز های روز برای بازار

تدوین استراتژی

تدوین استراتژی با مدرن ترین راهکار های برندسازی و بازاریابی دیجیتال

 قبل از شروع ساخت استراتژی برند، تحقیقات خود را کامل کنید تا مطمئن شوید جایگاه درست و محکمی در بازار دارید. تعریف جایگاه خاص برای برند خودتان، بررسی کامل وضعیت رقبا. و در نهایت اصول اولیه استراتژی بازاریابی. فقط با تحقیقات کامل قادر خواهید بود یک استراتژی برند موفق تدوین کنید که همه مشخصه های ذکر شده را در بر بگیرد. همه جوانب را بررسی کنید و آماده ساخت یک برند متفاوت شوید.

پس از تهیه یک برنامه پایه، وقت را تلف نکنید و برند خود را بسازید! با توجه به معیار های اولیه، هویت برند خود را ایجاد کنید. از جمله لوگو، رنگ بندی ها، و جلوه های بصری دیگر. وبسایت و شبکه های اجتماعی خود را ایجاد کنید تا از طریق آن ها استراتژی برند خود را اجرا کنید.

بازاریابی سوخت موتور برند شما است! برند خود را راه اندازی کنید و با کسترش استراتژی هایی که تدوین کرده اید از همه کانال هایی که ساخته اید برای پیام رسانی استفاده کنید. برای همه راه های بازاریابی ممکن به طور کامل برنامه ریزی کنید. تنها کافیست متوقف نشوید تا … همیشه! فقط متوقف نشوید!

تدوین استراتژی برند خود را به زاگرس بسپارید

تدوین یک استراتژی برند صحیح و قدرتمند، برای ساخت  یک برند دیجیتال موفق لازم و ضروری است. برندسازی زاگرس با سالها تجربه در  زمینه برندسازی دیجیتال، با همکاری متخصصین آماده همکاری با شرکت ها برای شروع برندسازی دیجیتال است. تعریف استراتژی برند با رعایت مدرن ترین اصول برندسازی دنیا در جهت ارتقاء سطح کیفی کسب و کار های دیجیتال، با دانش تخصصی و ابزار های تحقیقاتی پیشرفته.

مراحل طراحی راهکار برند

گام اول
جلسه حضوری
مشاورین ما در یک جلسه حضوری اطلاعات کاملی از برند، خدمات و نحوه فعالیت شما در بازار جمع آوری میکنند. و پیشنهاد های تخصصی خود را برای توسعه برند شما در فضای دیجیتال ارائه خواهند داد.
گام اول
گام دوم
تحلیل اطلاعات
با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از جلسه حضوری یا مشاوره تلفنی، تیم ما شروع به تحلیل داده ها برای بکارگیری بهترین راهکار ها خواهد کرد.
گام دوم
گام سوم
تدوین استراتژی
با توجه به منابع شما، هوشمندانه ترین استراتژی و راهکار های برندسازی در فضای دیجیتال برای برند شما تدوین و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
گام سوم
گام چهارم
اجرای استراتژی
با توجه به لیست استراتژی های تدوین شده توسط متخصصین ما، راهکار های نوین کسب و کار دیجیتال را مرحله به مرحله پیاده سازی و اجرا کنید.
گام چهارم
Branding Strategy راهکار و استراتژی برندسازی اینترنتی

Strategy

ارائه راهکار و استراتژی پیاده سازی برند و کسب و کار شما در اینترنت بهمراه مشاوره های تخصصی

(دیدگاه 2 کاربر)

5,000,000 تومان

صاحب امتیاز این خدمات
Digital Service Provider

گارانتی خدمات دیجیتال

2 دیدگاه برای Strategy

 1. ali Hp

  استراتژی های پیشرفته برندسازی و بازاریابی دیجیتال

 2. ZAGROX

  انتخاب راهکارهای استاندارد و خاص برای رشد برند

دیدگاه خود را بنویسید
اشتراک گذاری در whatsapp
Whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
Linkedin
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در print
Print
پنل مدیریت و ارسال ایمیل و خبرنامه به بانک مخاطبان با ابزار بسیار پیشرفته
طراحی اپلیکیشن موبایل برپایه وب سایت منطبق با همه نمایشگرها ویژه Android/iOS
طراحی حرفه ای وب سایت با جدیدترین ابزار و فناوری های روز اینترنت
طراحی حرفه ای وب سایت یک صفحه ای برای تبلیغات و طراحی سایت سریع